РИМ - Сливен обявява Ваканция в музея за 2021 г.

Музейно-образователната програма „Ваканция в музея“, организирана ежегодно от Регионален исторически музей "Д-р Симеон Табаков" - Сливен, е насочена към деца от различни възрастови групи. Основната й цел е да изгради у децата потребност от общуване с културните ценности и възприемането им като първоизточник, който разказва за времето, хората и събитията. Участвайки в програмата те извършат пътешествие в историческото и културно пространство под формата на игра и разширяват познанията и представите си за заобикалящия ги свят.

Повече информация за програмата, условия за записване и други детайли може да получите от г-жа Миглена Маринова - музеен педагог, на телефон 0879 991 208.

Видеопрезентация на Ваканция в музея 2021 г. е достъпна на фейсбук страницата на институцията.