РИМ - Сливен обявява онлайн конкурс

Регионален исторически музей "Д-р Симеон Табаков" - Сливен отправя предизвикателство към децата от 5 до 19 годишна възраст на тема "Разкажи ми история". Под формата на есе, презентация или кратко видео всяко дете би могло да ни сподели свое лично преживяване, което е оставило траен отпечатък в съзнанието му, или да ни разкаже за дадено събитие/личност от българската история, които заслужават нашата почит.

За участие в онлайн конкурса е необходима декларация за съгласие от родител (в свободен текст), че можем да публикуваме творбата в сайта на музея и във фейсбук.

Краен срок за участие: 31 май 2021 г.

Как и къде да изпращате творбите + декларациите: в електронен вид на имейл museum_pr@abv.bg

Очакват ви предметни награди и много изненади, за които ще ви информираме допълнително в интернет!

Успех!