Програма към "Ваканция в музея"

Скъпи родители и деца,

в приложение ще намерите подробния график към музейно-образователната ни програма "Ваканция в музея" за това лято.

Организирана ежегодно от Регионален исторически музей "Д-р Симеон Табаков" - Сливен, програмата е насочена към деца от различни възрастови групи и цели да изгради потребност в най-малките от общуване с културните ценности и възприемането им като първоизточник, който разказва за времето, хората и събитията. Участвайки в програмата децата извършат пътешествие в историческото и културно пространство под формата на игра и разширяват познанията и представите си за заобикалящия ги свят.

През 2020 г. планираме занимания с децата от 1-ви до 4-ти клас в три групи, както следва:

1-ва група: от 15.06. до 26.06.

2-ра група: от 29.06. до 10.07.

3-та група: от 13.07. до 24.07.

Предварително бихме искали да Ви уверим, че дейностите по програма ще бъдат основно на открито при спазване на социална дистанция и на всички противоепидемични мерки.

Очакваме Ви!

Прикачени файлове:

програма "Ваканция в музея"