РИМ - Сливен в подкрепа на учители и ученици

На вниманието на всички учители и ученици в град Сливен.

Извънредното състояние, в което се намира нашата държава в момента, и което доведе до дистанционна работа на цялата ни образователна система дава възможност и ние - пазителите и разпространителите на културно-историческо наследство от Регионален исторически музей – Сливен, да се включим в методите на обучение.

Музеите могат да бъдат полезни като помощни образователни институции и да предоставят уроци по учебно съдържание.

Например – Български празници и обичаи, Български традиции и обичаи, Българското Възраждане, Българската култура след Освобождението др. - теми, за които учителите в нашия град могат да разчитат на служителите от РИМ – Сливен.

Така с взаимни усилия ще бъдат поставени основите на един нов различен образователен метод , който да внесе глътка свеж въздух в традиционното образование по време на тежката здравна криза, в която се намираме.

Уважаеми учители,

С цялото ни уважение към Вас, ние Ви разбираме и подкрепяме. Може да разчитате на нас. Пишете ни.

За контакт: pedagogue.museum@abv.bg