Национален ученически конкурс посветен на 180-годишнината от рождението на Хаджи Димитър

Регионален исторически музей "Д-р Симеон Табаков" заедно с Община Сливен, РУО–Сливен, Регионална библиотека „Сава Доброплодни“, Художествена галерия „Димитър Добрович“ и Народно читалище „Хаджи Димитър – 1937“ организират Национален ученически конкурс за есе, стихотворение, рисунка и мултимедиен проект на тема: „Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира…“ по повод отбелязването на 180 години от рождението на Хаджи Димитър.

В конкурса могат да участват ученици от цялата страна, като изискванията и критериите за оценяване са качени на следния линк: https://mun.sliven.bg/news/311726