Днес в РИМ „Д-р Симеон Табаков”- Сливен бе организирано мероприятие за учениците от ресурсна група при СУ "Пейо Яворов"

Днес по повод Деня на Християнското семейство бе организирано мероприятие изненада за учениците от ресурсна група при СУ "Пейо Яворов" в Регионален исторически музей „Д-р Симеон Табаков”- Сливен. Организатори бяха училищният психолог г-жа Иванка Стойчева, ресурсният учител г-жа Галя Кабаджова и г-жа Миглена Маринова - музеен педагог. Децата имаха възможност да изработят съдове от глина, заедно със своите родители и баби и да споделят въображението си с приятели. В кратка презентация се представи историята на празника и значението на семейството, като обмен на любов, взаимопомощ и уважение.

9:00 – 12:00 14:00 – 17:00