Днес се състоя ритуал по вписване името на носителя на награда „Добри Чинтулов” в паметната лауреатска книга в къщата музей

Днес – празника на Сливен – Димитровден, се състоя ритуал по вписване името на носителя на награда „Добри Чинтулов” в паметната лауреатска книга в къщата музей.

Световноизвестният цигулар Георги Калайджиев е тазгодишният носител на наградата за високи художествени резултати в областта на литературата и изкуството, на творци със значителен принос за духовното развитие на Сливен и българската култура.

9:00 – 12:00 14:00 – 17:00